Otelimizi yerleşimden uzak, doğa ile iç içe, orman kenarında yaklaşık iki dönümlük bir arazi üzerine kurduk. Her köpek birbiriyle anlaşamayabilir, herkes sevdiği arkadaşıyla oynasın diye 3 ayrı bölüme ayırdık. Yağmurlu veya soğuk günlerde eve tıkılıp kalmasınlar, oynasınlar ve enerjilerini atabilsinler diye, ısıtmalı kocaman kapalı alan yaptık.

Misafir köpeklerimiz hep dışarıda ve bizlerle veya arkadaşlarıyla oyun oynayarak vakit geçiriyorlar. Animatör ruhlu köpeğim Bücürük, gözüne kestirdiği bazıları ile öyle bir koşturmaca oynuyor ki, şahit olmanızı isterim. Onları asla tek başlarına bırakmıyorum, gözlerim hep üstlerinde, yanımda çalışan arkadaşlarımda bir o kadar köpekleri sever ve gözlerinin üstlerinden ayırmazlar ve onlarla oyun oynarlar. Enerjik köpeklerimiz için Amerika’dayken görüp te beğendiğim sopanın ucunda top kovalamaca yapıyoruz, 10dk’da pestilleri çıkıyor.

Ayrıca evcil dostlarımız asla tek başlarına değiller, herzaman başlarında ben ve yardımcı bir arkadaşım bulunuyor. Misafirlerimizin güvenliği için otelimizde 24 saat boyunca kayıt yapan kameralar var ve en az bir personelimiz daima otelde bulunuyor.

Özel ihtiyacı olan kedi ve köpeklerinize, sizin istediğiniz şekil ve zamanda ilaçları veya gıdalarını verebiliriz. Lütfen önceden bize bildirin. Anlaşmalı veterinerimiz 10 dakika ilerimizdedir. Anlaşmalı veterinerimiz mevcut, dilerseniz veterinerimiz, ihtiyacı olan dostlarımıza, gerekli uygulamaları yapabilir.